Scheufler

Je tento svět tím opravdu
nejkrásnějším ze všech možných světů?

 

Historická fotografie budoucího tvůrce.

 

© 2010 Pavel Scheufler

Co dělám

 

P rezentuji staré fotografie v knihách, na výstavách a zde. Poznání historie a osudů fotografů chápu jako inspiraci k tvorbě.

Historické fotografie Fotografové

Co nabízím

 

Snímky ze sbírky Scheufler (profesionálně digitalizované od roku 2008), poradenství, inspiraci a relaxaci na našich kurzech.

Fotopraxe ke stažení Vlastní fotografie

Scheufler

Speciality

Mezi speciality patří historické stereofotografie jako dvojice snímků i upravené  jako 3D anaglyfy, nabízím ke stažení texty historických knih z dějin fotografie i texty vlastních prací, čtení mých povídek a mnoho dalšího :).

Fotoarchiv 3D Elektronické knihy
Fotohistorie ke stažení

Aktuality / Poznámky

 • 07.04.2014

  Vernisáž výstavy Miroslava Kukly

  V Galerii města Louny ve Vrchlického divadle se o 18. hodině uskutečnila vernisáž výstavy fotografií  Miroslava Kukly s mírně tajuplným názvem Sinus 2 π . Byť název odkazuje k nule, jde o pozoruhodné práce... Koncepce výstavy a text katalogu - Pavel Scheufler.

  Více

 • 04.04.2014

  Workshop na Hrubé Skále

  Ve dnech 4. - 6. dubna proběhl workhop Večerní fotoškoly Centra FotoŠkoda. Hlavní stan účastníků byl v hotelu Štekl na Hrubé Skále, kde také probíhaly prezentace a sobotní večerní vyhodnocování toho nejlepšího, co se účastníkům podařilo přes den nafotografovat. Vedle krajinářských snímků a zajímavých detailů z pískovcového terénu se pozornost věnovala fotografování scén s vysokým dynamickým rozsahem (HDR) a infrafotografii.

  Více

 • 21.03.2014

  Vítání jara!

  Přírodní park Velkopopovicko byl cílem našeho putování v první oficielní jarní den! Fotograficky i jinak se vydařilo, malá ukázka je v obrazové příloze. Zkoušel se i digitál zbavený infrafiltru...

  Více

Archiv poznámek

/cs-CZ/files/2041/scheufler1_s03.jpg /cs-CZ/files/2042/scheufler1_s04.jpg /cs-CZ/files/2043/scheufler1_s05.jpg /cs-CZ/files/2044/scheufler1_s06.jpg /cs-CZ/files/2045/scheufler1_s07.jpg /cs-CZ/files/2047/scheufler1_s02.jpg